ЛАНДШАФТНИЙ УРБАНІЗМ ЯК ОДИН ІЗ ЗАСОБІВ ВІДНОВЛЕННЯ ДЕГРАДОВАНИХ ВИРОБНИЧИХ ТЕРИТОРІЙ
Ключові слова:
зміна технологічних епох, постіндустріальне місто, ландшафтний урбанізм, основні принципи ландшафтного урбанізму, деградовані виробничі територіїАнотація
В рамках ландшафтного урбанізму, що трактується як міждисциплінарний підхід, який спрямовано на подолання дисциплінарної роздрібненості між архітектурою та містобудуванням шляхом включення ландшафту, розглядаються особливості відновлення деградованих виробничих територій в різних умовах міського середовища. На основі аналізу знакових об’єктів ландшафтного урбанізму, що реалізовані на практиці з метою відновлення деградованих виробничих територій, визначаються їх характерні типологічні ознаки. Сформульовано принципи ландшафтного урбанізму, що можуть застосовуватися до відновлення деградованих виробничих територій – збереження сталості міської системи, досягнення соціально-економічної ефективності і формування архітектурно-ландшафтної цілісності.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2024 Науковий вісник будівництва

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.