ОСОБЛИВОСТІ ВІДНОВЛЕННЯ ДЕГРАДОВАНИХ ВИРОБНИЧИХ ТЕРИТОРІЙ В СТРУКТУРІ ВЕЛИКОГО МІСТА (НА ПРИКЛАДІ м. СУМИ)
Ключові слова:
деградація виробничих територій, остаточна втрата промислової функції, постіндустріальне суспільство, центр обласної системи розселення, промисловий вузолАнотація
Наша держава в умовах сучасного етапу процесу урбанізації впритул підійшла до вирішення питань корегування функціонально-планувальної структури міст в контексті становлення постіндустріальних відносин, особливо виробничої складової господарського комплексу, котра частково втратила свої функції, і потребує відновлення. Заходи щодо відновлення деградованих виробничих територій, багато з яких остаточно втратило промислову функцію, розглядаються на прикладі обласного центру Східної України – міста Суми. На основі проведеного аналізу виявлено основні типи деградованих територій в структурі Сумського промислового вузла, і міста взагалі. Цю типологію покладено в основу для прийняття рішень щодо відновлення деградованих територій, що спираються на ряд принципів.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2024 Науковий вісник будівництва
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.