ІННОВАЦІЙНІ ПРИЙОМИ АПГРЕЙДА ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ БУДІВЕЛЬ
Ключові слова:
модифікація, об'ємно-планувальні рішення, особливості, ревіталізація, конструкції, перебудова, житлові та громадські будівлі, оновлення, зміна, технологіяАнотація
У статті проаналізовано проблеми видозміни, модернізації та реконструкції цивільних будівель. Вивчення досвіду повторного використання житлових і громадських будівель зі зміною функціональних властивостей на відомих прикладах зарубіжних і вітчизняних будівель, дозволило зробити висновки про раціональне використання інноваційних методів для проведення ремонтно-відновлювальних робіт з метою забезпечення подальшої надійної експлуатації будівель.
Розглянуто перебудову будівлі готельного типу в м. Харкові зі зміною функціонального призначення. Висвітлено прийняті інноваційні технології по відновленню конструкцій зовнішніх стін будівлі, а також методи досягнення потрібної несучої здатності конструкцій. Все це дозволяє модернізувати, посилити та реконструювати частини будівлі. Всі роботи по апгрйду та модернізації будівлі виконувались на підставі розробленої та затвердженої в установленому порядку проектної та конструкторської документації з метою забезпечення несучою здатністю існуючі конструкції та споруджувані конструктивні елементи. Це призвело до підвищення експлуатаційної довговічності будівлі, поліпшення якості життя, оздоровлення екології.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2024 Науковий вісник будівництва
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.